Gevlochten armband, model "Tulang naga", zilver/ 8 mm breed
- Normale prijs
- β¬195,00
- Aanbiedingsprijs
- β¬195,00
- Normale prijs
-
β¬225,00 - Eenheidsprijs
- per
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
-
Gratis verzending vanaf β¬40,-
-
Achteraf betalen mogelijk vanaf β¬40,-
-
14 dagen niet-goed-geld-terug garantie
-
In 3 termijnen betalen zonder rente
Productinformatie
Productinformatie
Gevlochten, geoxideerde armband, 8 mm breed. Deze stoere armband is gemaakt van massief eerste gehalte zilver (925/1000) en is voorzien van bijbehorend wettelijk verplicht zilverkeurmerk. Geschikt voor zowel dames als heren. Het type schakel is een zogenaamde βTulang naga" (dragon bone in het engels). Deze zilveren armband is nikkelvrij en niet gerhodineerd.
Let op: dit artikel gaat uit onze collectie verdwijnen en mag daarom weg met korting! Nog slechts één exemplaar van 21 cm lengte op voorraad. Kan niet worden nabesteld dus wees er snel bij. Op = écht op!
Voorzien van een stijlvol slot met extra beveiliging. De lengte van deze armband is gemeten zonder de veer van het slot, aangezien deze tijdens het dragen in de bak verdwijnt. Houd u hier rekening mee bij het bepalen van de lengtemaat.
Moeite met het bepalen of 21 cm de juiste lengte is? Kijk op onze pagina de juiste maat kiezen voor tips.
Voor dit zilveren sieraad geldt een 14 dagen niet-goed-geld-terug-garantie. Uw aankoop wordt gratis aangetekend verzonden binnen Nederland. Voor verzending naar het buitenland betaalt u een toeslag.
Specificaties
Specificaties
Artikelsoort: | Armband |
Materiaal: | 925 zilver (massief) |
Bewerking: | Geoxideerd |
Breedte armband: | 8 mm |
Dikte armband: | 5 mm |
Leverbare lengte(s): | Alleen nog 21 cm |
Afwerking: | Gepolijst |
Sluiting: | Bakslot met beveiliging |
Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Voor hem/ haar: | Hem |
Gewicht: | Β±51,5 gram |
-
Gegarandeerd Γ©cht zilver
-
Korte levertijden
-
Persoonlijke service
-
Niet-goed-geld-terug*
Kiyoh beoordelingen
9.4 Gemiddeld 1532 reviews