Collectie: Jasseron kettingen - massief

Op zoek naar een stevige zilveren ketting met karakter? Dan is een massieve jasseron ketting precies wat je zoekt. Deze klassieke ketting met ronde schakels is verkrijgbaar in zes verschillende breedtes – van 3,5 mm tot 12 mm. Let op: de breedtes 5 mm en 12 mm zijn uitlopend en leverbaar zolang de voorraad strekt!

Elke ketting in deze categorie is beschikbaar in diverse lengtes. Bij de breedtes 3,5 mm, 4 mm, 5,5 mm en 8 mm is zelfs iedere gewenste lengte mogelijk. Alle modellen zijn direct uit voorraad leverbaar, dus je hoeft nooit lang te wachten.

Voor elke breedte is ook een bijpassende massieve jasseron armband beschikbaar. Alle kettingen zijn écht zilver (925 sterling), nikkelvrij en – indien zwaarder dan 8 gram – voorzien van een wettelijk verplicht Nederlands zilver-keurmerk. Zo ben je verzekerd van kwaliteit én betrouwbaarheid.

De kwaliteit van een massieve jasseron ketting wordt vooral bepaald door de dikte van het draad waarmee de schakels zijn gemaakt. Wij kiezen bewust voor zwaar uitgevoerde modellen – niet voor de laagste prijs, maar wél voor de beste duurzaamheid. Misschien zijn we dus niet de goedkoopste, maar je krijgt wél een ketting die jarenlang mooi blijft.

Liever een wat lichtere ketting met een grote siersluiting? Bekijk dan onze categorie Jasseron kettingen – niet massief.

Filter

8 producten